Candy bar - słodki stół

Mnóstwo smakołyków, piękne i soczyste babeczki cupcake, ciasteczka, cukierki, pralinki, lizaki, torciki ...

Więcej...

Ciasta

Ciasta wypiekane ze świeżych i  najlepszych produktów ...

Więcej...

Torty

Torty na wszelkie okazje. Ślub, urodziny,rocznica, komunia ...

Więcej...

Ciasteczka

Pyszne, chrupiące, kolorowe i zawsze świeże ...

Więcej...

Inne słodkości

Bułki, pączki i wiele  innych wspaniałych słodkości ...

Więcej...

Polecamy filmy prezentujące naszą działalność.

W Cukierni MAK do produkcji używamy wyłącznie naturalnych i sprawdzonych produktów. Pączki nadziewane sa marmoladą, serkiem, nadzieniem różanym, wiśnią i czekoladą. Ciasta wypiekamy tylko z naturalnych i najlepszych 

                     

Kilka informacji o nas

Początki naszej tradycji sięgają 1992 r. Wtedy właśnie mój Ojciec Józef Kościelniak wykorzystując tradycyjne receptury uruchomił produkcję wyrobów piekarniczych - Piekarnię Mak. Po 18 latach istnienia Piekarni Mak okazało się, że Radomianie i mieszkańcy okolic Radomia równie chętnie próbowali słodkich wypieków.

Od najmłodszych lat zaangażowany w intensywną pomoc, wkrótce dołączyłem do rodzinnego przedsięwzięcia, tworząc Cukiernię Mak.

Powodzenie pysznych ciast, ciastek i tortów pozwoliło w niedługi czas od założenia Cukierni Mak zaopatrywać w nasze smakołyki okolice Radomia, Kowali, Skaryszewa oraz otworzyć punkty handlowe.

Wraz z nimi rozszerzyć asortyment proponowanych wyrobów na bazie naturalnych surowców, bez sztucznych dodatków i konserwantów.

Cukiernia Mak specjalizuje się w produkcji ciast, ciastek oraz tortów, tortów w stylu angielskim. Dzięki temu oprócz wyśmienitego smaku, torty mogą być bogato i finezyjnie zdobione według naszego pomysłu lub życzeń klienta. Z całą pewnością wyróżniamy się na rynku cukierniczym.

Rygorystyczne przestrzeganie norm jakościowych, ciężka praca, wytrwałość i odrobina szczęścia nieustannie pomagają nam zdobywać jeszcze szersze uznanie i grono zadowolonych klientów. Wraz z wykwalifikowanymi Cukiernikami w zachowaniu tradycji tworzymy oryginalny styl i cukierniczą jakość.

Angażujemy się w działalność dobroczynną, wspierając szkoły, stowarzyszenia oraz zbiórki na cele społeczne. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z szeroką ofertą naszych wypieków.